Koordinátor projektů digitální důvěry a PKI

Hledáme posilu do týmu našeho strategického produktu OBELISK. Budete vést implementační projekty v oblasti digitální důvěry, eIDAS a PKI. Zajímavým zákazníkům napříč různými segmenty pomůžete nahradit papírové dokumenty elektronickými a zachovat přitom jejich legislativní platnost.

Nemáte na této pozici zkušenosti? Rádi dáme příležitost i někomu, kdo má zkušenosti z IT projektů v jiných pozicích a chtěl by se do této role posunout.

Co Vás čeká

  • vedení IT projektů zaměřených na oblasti digitální důvěry, eIDAS a PKI
  • koordinace všech zúčastněných stran, komunikace se zákazníky, dodavateli i interními realizátory
  • podpora obchodu, koordinace realizačního týmu v presales aktivitách

Co od Vás čekáme my

  • zkušenost s IT projekty na straně dodavatele
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost pracovat s lidmi i čísly
  • schopnost orientovat se ve smlouvách
  • VŠ vzdělání, příp. SŠ s prokazatelnou praxí
  • dobrou znalost angličtiny

Milé bude, když přidáte

  • analytické schopnosti
  • orientace v oblasti digitální důvěry a PKI

Co Vám nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova
  • práci v české společnosti na řešeních pro zajímavé zákazníky
  • práci se vstřícnými kolegy ochotnými poradit
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Zaujala vás daná pozice?

Napište nám, přiložte svůj životopis a my vás budeme kontaktovat.

    Jméno*

    Telefon*

    Zpráva*

    Životopis

    Pro výběrové řízení na tuto pozici bude společnost SEFIRA spol. s r.o. jakožto správce zpracovávat vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje nebudou předávány mimo EU.
    Další informace o ochraně osobních údajů uchazečů o zaměstnání

    Souhlasím, aby společnost SEFIRA spol. s r.o. se sídlem Antala Staška 2027/77, Praha 4, IČ 62907760, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 34572, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 10 let. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Udělení tohoto souhlasu je zcela dobrovolné. Souhlas udělený pro rozšíření zpracování údajů můžu kdykoliv bezplatně odvolat, a to i před uplynutím doby, na kterou byl udělen.